Výsledky našich závodníků z turnajů


9. prosinc - Pohár starosty Berouna

Mláďata U11

U11-13 34,45    3. místo: Radek Vítovec
U11-06 30    4. místo: Michal Kunčík

Mláďata U9

U9-14 32,85    1. místo: Jiří Štěpán Stodola
U9-13 31,2    3. místo: Ondřej Paidar

Mladší žáci

–38 kg    bez umístění: Vít Ješátko
–60 kg    1. místo: Jakub Nový
–55 kg    3. místo: Václav Seidl
–46 kg    5. místo: Pavel Nejedlý
–46 kg    7. místo: Jaroslav Kalous

Starší žáci       -46 kg    1. místo: William Steinberger


10. listopad - Velká cena Prachatic

Mláďata
1. místo - Matouš Weber
1. místo - Jaroslav Hána

Mladší žáci:
1. místo - Šimon Weber
1. místo - Jakub Nový
2. místo - Víťa Ješátko
2. místo - Jaroslav Kalous
2. místo - Václav Seidl


12.5.2018 - MT Zeltweg, Rakousko

 

Mláďata

3. místo - Matouš Weber

Mladší žáci

7. místo - Šimon Weber
7. místo - Jaroslav Kalous
600 judistů z 18 států


21.4.2018 - Velká cena Nepomuka

 

Mláďata
1. místo - Jaroslav Hána
2. místo - Matouš Weber

Mladší žáci
1. místo - Jakub Nový
2. místo - Jaroslav Kalous
3. místo - Pavel Nejedlý


14.4.2018 - Velká cena Chebu

 

Mláďata

1 .místo - Jaroslav Hána

1. místo - Matouš Weber

Mladší žáci

1. místo - Šimon Weber

2. místo - Pavel Nejedlý

3. místo - Matyáš Babka

Starší žáci

3. místo - William Steinberger

2.12.2017 - Pohár města Berouna

1. místo
- Šimi Weber
- Kuba Nový
- Pavel Nejedlý
- Jára Hána

2. místo
- Víťa Ješátko
- Jarda Kalous
- Maty Weber

3. místo
- Maty Babka

4. místo
- Radek Vozár


11.11.2017 - Přebor České republiky mladších žáků

 

3. místo - Weber Šimon


6.11.2017 - VC Louny

 

Mláďata:

1. místo:

- Jaroslav Hána

- Matouš Weber

Mladší žáci:

1. místo

- Šimon Weber

3. místo:

- Pavel Nejedlý

- Jakub Nový

Starší žákyně:

3. místo - Vanda Ješátková


6.5.2017 - Pohár města Berouna

 

Mláďata

1. místo - Jaroslav Hána


6.5.2017 - VC Prachatice
Dorostenci
1. místo - Radim Kortus

Mladší žáci
1. místa:

Weber Šimon
Kalous Jaroslav
Nový Jakub
2. místo - Steinberger William

3. místa:
Nejedlý Pavel
Ješátko Vít

Mláďata:

1. místo - Weber Matouš


22.4.2017 - VC Nepomuk

 

Mláďata:
1. místo - Hána Jaroslav, Weber Matouš
2. místo - Herlík Vojta, Vítovec Radek


Mladší žáci:

1. místo - Weber Šimon

2. místo - Ješátko Vít, Steinberger William

3. místo - Babka Matyáš, Herlík Matouš, Kalous Jaroslav, Nový Jakub


8.4.2017 - MT Gmunden, Rakousko

 

Mladší žáci:

2. místo - Jakub Nový
3. místo - Pavel Nejedlý

 


28.1.2017 - VC Litoměřic

 

Mladší žáci

2. místo - Weber Šimon

Starší žáci

3. místo - Hamadej Filip


28.1.2017 - Pohár nadějí Olomouc

 

Dorostenci

3. místo - Šperl Karel

Ženu U23

5. místo - Forstová Kamila


2016

 

17.12.2016 - Velká cena Blovic

Mladší žáci

1. místo - Hamadej Filip
3. místo - Steinberger William
2. místo - Bohmanová Erika

Mláďata

1. místo - Nový Jakub
1. místo - Herlík Matouš
1. místo - Weber Šimon
1. místo - Ješátko Vít
1. místo - Hána Jaroslav
2. místo - Vozár Radek
2. místo - Johánek Jan
2. místo - Nejedlý Pavel
2. místo - Kalous Jaroslav
3. místo - Babka Matyáš

 


10.12.2016 - Pohár města Berouna

 

Mladší žáci:

1. místo - Vrňák Tomáš
1. místo - Hamadej Filip
3. místo - Steinberger William

Mláďata:

1. místo - Hána Jaroslav
2. místo - Ješátko Vít
2. místo - Kalous Jaroslav
2. místo - Nejedlý Pavel
3. místo - Babka Matyáš
3. místo - Johánek Jan
3. místo - Vozár Radek
4. místo - Vítovec Radek
5. místo - Baxa Jan

3.12.2016 - Memoriál Ing. Petra Radoše

Mláďata U11

do 27,2 kg 1. místo - Weber Šimon
do 35,2 kg 1. místo - Kalous Jaroslav
do 35,7 kg 1. místo - Nejedlý Pavel
do 47,25 kg 1. místo - Nový Jakub
do 38 kg 2. místo - Wachtl Adam
do 41 kg 2. místo - Babka Matyáš
do 30,2 kg 3. místo - Ješátko Vít
do 57,3 kg 3. místo - Johánek Jan


Mláďata U9

do 23,15 kg 1. místo - Herlík Vojta
do 25,7 kg 1. místo - Hána Jaroslav
do 24,6 kg 3. místo - Weber Matouš
do 28,1 kg 3. místo - Doležal František


Mladší žáci

do 42 kg 2. místo - HAMADEJ  Filip

Mladší žákyně

do 52 kg 2. místo - BOHMANOVÁ  Erika
do 52 kg 3. místo - JEŠÁTKOVÁ  Vanda

26.11.2016 - Velká cena Nového Boru

1. místo - Jakub Nový
1. místo - Pavel Nejedlý
1. místo - Filip Hamadej
2. místo - Šimon Weber
3. místo - Matyáš Babka

28.5.2016 - Velká cena Berouna
1. místo:

Wiliam Steinberger
Šimon Weber
Filip Hamadej
Martin Kučera
Jakub Nový

2. místo:

Erika Bohmannová
Jan Johánek

3. místo:

Radek Vozár
Eliška Koutná
Jakub Lažanský
Pavel Nejedlý
Jaroslav Kalous

4. místo:

Vít Ješátko

5. místo:

Petr Paitl
Tomáš Vrňák

21.5.2016 - Velká cena Tábora

1. místo:

Šimon Weber
Jaroslav Kalous

2. místo:

Jakub Nový
Matyáš Babka
Pavel Nejedlý

7.5.2016 - Velká cena Prachatic
1.místo:
Ješátko Vít

2.místo:
Johánek Jan
Nový Jakub
Weber Šimon

3.místo:
Hamadej Filip
Steinberger Wiliam

30.4.2016 - Velká cena Chebu
Mláďata:

25 kg 1. Weber Šimon
27 kg 2. Ješátko Vít
33 kg 2. Deckerová Kateřina
34 kg 1. Kalous Jaroslav
35 kg 3. Nejedlý Pavel
39 kg 2. Babka Matyáš
44 kg 3. Nový Jakub

Mladší žáci a žákyně:

30 kg 2. Kučera Martin
42 kg 2. Hamadej Filip
46 kg 2. Bohmanová Erika
50 kg 3. Vrňák Tomáš

23.4.2016 - Velká cena Nepomuku

1. místo:

Babka Matyáš
Weber Šimon
Hamadej Filip
Šperl Karel
März Jan


2. místo:

Kalous Jaroslav
Bohmannová Erika
Volný Jakub
Záhoř Martin


3. místo:

Wachtl Adam
Nejedlý Pavel
Schrödl Ondřej
Nový Jakub
Steinberger Wiliam
Koutná Eliška


4. místo: Vrňák Tomáš
5. místo: Paitl Petr

7. duben 2016 - Německé Aue

1.místo:

Štěpánka Krutinová - juniorky
Tereza Forstová - dorostenkyJan März - dorostenci
Šimon Weber - mláďata
Matyáš Babka - mláďata

2 .místo:

Eliška Koutná - starší žákyně

3. místo:

Karel Šperl a Martin Záhoř - dorostenci
Jaroslav Kalous - mláďata


7. místo:

Filip Hamadej - mladší žáci

5. březen 2016 - Mistrovství ČR juniorek Hranice

2. místo - Kamila Forstová (-48 kg)

7. místo - Štěpánka Krutinová (-63 kg)

29. listopad 2014 - Memoriál Ing. P.Radoše

1    Weber Šimon    Judo-club Domažlice
1    Paitl Petr    Judo-club Domažlice
1    DUCHOŇ, Emil    Judo-Club Domažlice
2    Kalous Jaroslav    Judo-club Domažlice
2    Barborková Adéla    Judo-club Domažlice
2    Hamadej Filip    Judo-club Domažlice
3    Herlík Matouš    Judo-club Domažlice
3    Ticháček Pavel    Judo-club Domažlice
3    Hardy Oliver    Judo-club Domažlice
3    NGO, Jan    Judo-Club Domažlice
3    HARDY, Benedikt    Judo-Club Domažlice
4    Wachtl Adam    Judo-club Domažlice
4    Babka Matyáš    Judo-club Domažlice
4    Nový Jakub    Judo-club Domažlice
4    Steinberger Wiliam    Judo-club Domažlice
5    Barborka Jan    Judo-club Domažlice
5    Schrödl Ondřej    Judo-club Domažlice
5    Kopecký Tomáš    Judo-club Domažlice
5    Ticháček Petr    Judo-club Domažlice
5    Krčmárik Kryštof    Judo-club Domažlice
5    Pluhař Matěj    Judo-club Domažlice
5    Bohmanová Erika    Judo-club Domažlice
5    Knopp Tomáš    Judo-club Domažlice

24. květen 2014 - Velká cena K. Varů

1. místo - Jan Marz
1. místo - Karel Šperl
1. místo - Šimon Weber
1. místo - Filip Hamadej
2. místo - Matyáš Babka
2. místo - Tomáš Vrňák
2. místo Jakub Volný
3. místo - Emil Duchoň

24. květen 2014 - Mistrovství ČR družstev dorostenek

6. místo - Judo-club Domažlice

18. květen 2014 - Folimanka Cup

2. místo Šimon Weber

2. místo - Matyáš Babka

29. březen 2014 - Mezinárodní mistrovství  veteránů Maďarska

1. místo - Jaroslava Záhořová

29. březen 2014 - Memoriál A. Lindenberga M.Lázně

Koťata do 23 kg - 3. místo    Weber Šimon
Koťata do 32 kg - 3. místo    Babka Matyáš
Koťata do 21 kg - 3. místo    Barborková Adéla
Mláďata do 32 kg - 3. místo    Paitl Petr
Mláďata do 34 kg - 2. místo    Hamadej Filip
Mláďata do 38 kg - 3. místo    Vrňák Tomáš
mladší žáci do 34 kg - 1. místo    Volný Jakub
mladší žáci do 34 kg - 3. místo    Hardy Benedikt
starší žáci do 50 kg - 1. místo    Šperl Karel
starší žáci do 55 kg - 3. místo    März Jan
starší žáci do 66 kg - 1. místo    Petráš Karel

29. březen 2014 - Velká cena Dačic

22. březen 2014 - Velká cena Nepomuku

 

30. listopad 2013 - Memoriál Ing. Petra Radoše, Domažlice

Mláďata U9
-26 kg    2. místo - Ticháček Pavel
-29 kg    3. místo - Kalous Jaroslav
-36 kg    2. místo - Fait Martin
-37 kg    2. místo - Weber Šimon
3. místo - Barborková Adéla

Mláďata U11
-30 kg    3. místo - Duchoň Emil
-31,5 kg 2. místo - Volný Jakub
-34 kg    3. místo - Hamadej Filip
-40 kg    3. místo - Fulín Michal

Mladší žáci
-42 kg    2. místo - TYKAL  Jakub
-55 kg    1. místo - PETRÁŠ Karel

Mladší žákyně
-52 kg    1. místo - FORSTOVÁ  Tereza

16. listopad 2013 - Mistrovství ČR staršího žactva, Hranice

-46 kg - 7.místo - Jan März

-52 kg - 5.místo - Kamila Forstová

-57 kg - 7.místo - Adéla Kabourková

9. listopad 2013 - Mistrovství ČR dorostenců a dorostenek, Jablonec n. N.

Dorostenky

+78 kg - 2. místo - Dominika HÁLKOVÁ

Dorostenci

-73 kg - 2. místo - Adam LEROCH
+90 kg - 2. místo - Jakub KABOUREK

2. listopad 2013 - Mistrovství ČR mužů a žen, Teplice

Ženy

-78 kg - 3. místo Dominika Hálková

7. duben 2012 - Týn Cup 2012

 

Mladší žáci

- 42 kg -  5. místo März Jan

Mladší žákyně

– 44 kg – 1. místo Forstová Tereza

Starší žáci

– 38 kg – 3. místo Kalous Matyáš
- 66 kg – 5. místo Hošťálek Jan

Starší žákyně

– 57 kg - 2. místo Krutinová Štěpánka
- 52 kg – 4. místo Kabourková Adéla
- 48 kg – 5. místo Forstová Kamila


8.říjen 2011 - Krajská liga, Mariánské Lázně:


koťata do 27 kg (Ž+M do věku 8 let)

 

1. Matouš Herman                  Bobři Sušice
2. Jakub Winter                       Judo-Club Plzeň
3. Štěpán Pikáli                      Judo-Club Domažlice


 

koťata do 32 kg (Ž+M do věku 8 let)

1. Ladislav Borč                  TJ Lokomotiva Poběžovice
2. Le Duc Thang                   TJ Lokomotiva Cheb
3. Adéla Pavleová                 Judo-Club Domažlice


 

mláďata do 32 kg (Ž+M do věku 10 let)

1. Samuel Vítek                   BUDO Club  Mariánské Lázně
2. Jakub Tykal                    Judo-Club Domažlice
3. Petr Čálek                       TJ Lokomotiva Cheb


 

mláďata do 36 kg (Ž+M do věku 10 let)

1. Martin Záhoř                   TJ Lokomotiva Poběžovice
2. Renata Routová             Judo-Club Domažlice
3. Michal Mastný                  TJ Lokomotiva Cheb


 

mláďata do 39 kg (Ž+M do věku 10 let)

1. Jakub Ryba                     Bobři Sušice
2. Tereza Forstová             Judo-Club Domažlice
3. Viktor Semerád              TJ Lokomotiva Cheb


 

mláďata do 44 kg (Ž+M do věku 10 let)

1. Teodor Hammer               TJ Lokomotiva Poběžovice
2. Vítězslav Hájek                Judo-Club Domažlice
3. Libor Osvald                   Judo-Club Domažlice


 

mláďata do 50 kg (Ž+M do věku 10 let)

1. Karel Petráš                   Judo-Club Domažlice
2. Niko Giannoulas             TJ Lokomotiva Cheb
3. Jakub Zajíček                  BUDO Club  Mariánské Lázně


 

mladší žáci do 34 kg (Muži do věku 12 let)

1. Karel Šperl                    Judo-Club Domažlice


 

mladší žáci do 38 kg (Muži do věku 12 let)

1. Vladimír Krejčí                Judo-Club Plzeň
2. Alena Pěnkavová           BUDO Club  Mariánské Lázně
3. Filip Luk Tran                 TJ Lokomotiva Cheb
3. Matyáš Kalous              Judo-Club Domažlice


 

mladší žáci do 50 kg (Muži do věku 12 let)

1. Adéla Kabourková           Judo-Club Domažlice
2. Jaroslav Rout                  Judo-Club Domažlice
3. Adam Škarda                    TJ Lokomotiva Cheb


 

mladší žáci do 55 kg (Muži do věku 12 let)

1. Michal Borovička               Judo-Club Domažlice