Memoriál Ing. Petra Radoše

Domažlice, 30. listopadu 2013

VÝSLEDKOVÁ LISTINA


Mláďata U9
-25 kg       
1    Zvěřina Jakub    Judoclub Plzeň
2    Štych Michal    Judoclub Plzeň
3    Bláha Kryštof    DDM Blovice
-25,5 kg       
1    Knaisl Filip    Judoclub Plzeň
2    Šlégr Michal    Judoclub Sušice
3    Melišková Magdaléna    JK Bobři Sušice
-26 kg       
1    Kotáb Josef    Judoclub Sušice
2    Ticháček Pavel    Judo-club Domažlice
3    Vinický Vítek    JK Bobři Sušice
-29 kg       
1    Valach Marek    Judoclub Plzeň
2    Marzy Patrik    Budoclub Mar.Lázně
3    Kalous Jaroslav    Judo-club Domažlice
-30,5 kg       
1    Hartl Jan    Sk Judo Poběžovice
2    Skalský Vítek    Judoclub Plzeň
3    Johánek David    Sk Judo Poběžovice
-33 kg       
1    Kratochvílová Lucie    Judoclub Sušice
2    Balová Pavla    Judoclub Sušice
3    Švejda Tomáš    Judoclub Sušice
-36 kg       
1    Nováček Jan    Judoclub Sušice
2    Fait Martin    Judo-club Domažlice
3    Boura Oliver    Judoclub Plzeň
-37 kg       
1    Hadrbolcová Helena    Judoclub Plzeň
2    Weber Šimon    Judo-club Domažlice
3    Barborková Adéla    Judo-club Domažlice

-44 kg       
1    Lucák Jiří    Judoclub Sušice
2    Mulik Lukáš    Budoclub Mar.Lázně

 


Mláďata U11
-27 kg       
1    Fiala Daniel    SKP Písek
2    Šlais Ondřej    DDM Blovice
3    Pokorná Aneta    SKP Písek
-29 kg       
1    Čaloun Jakub    SKP Písek
2    Mašek Patrik    Tj Slavoj Dvorec
3    Dieh Phue Thinh    Lokomotiva Cheb
-30 kg       
1    Pavlát Matyáš    SKP Písek
2    Hrubá Jana    Judoclub Plzeň
3    Duchoň Emil    Judo-club Domažlice
-31,5 kg       
1    Pavlovec Jan    Judoclub Plzeň
2    Volný Jakub    Judo-club Domažlice
3    Arnošt Patrik    Judoclub Plzeň
3    Šlégr Jiří    Judoclub Sušice
-34 kg       
1    Herman Matouš    JK Bobři Sušice
2    Mužík Matěj    Sokol Judo Club Blatná
3    Hamadej Filip    Judo-club Domažlice
-36 kg       
1    Bláha Filip    DDM Blovice
2    LeDuc David    Lokomotiva Cheb
3    Štastný Petr    Budoclub Mar.Lázně
-38 kg       
1    Vejskal Pavel    Judoclub Sušice
2    Čížek Jiří    Judoclub Plzeň
3    Katina Matyáš    Budoclub Mar.Lázně
-40 kg       
1    Skalská Anička    Judoclub Plzeň
2    Novotný Viktor    Judoclub Plzeň
3    Fulín Michal    Judo-club Domažlice
-44 kg       
1    Nováček Tomáš    Judoclub Sušice
2    Borčová Simona    Sk Judo Poběžovice
3    Lenárt Martin    Judoclub Plzeň
-48 kg       
1    Mrázová Kateřina    SKP Písek
2    Bělina Matěj    Judoclub Plzeň

 


Mladší žáci
-34 kg       
1    MAŠEK  Daniel    Judoclub Sušice
2    ZVĚŘINA  Jan    Judoclub Plzeň
3    LOCHMAN  David    Lokomotiva Cheb

-42 kg       
1    AIDERKEEV  Felix    Lokomotiva Cheb
2    TYKAL  Jakub    Judo-Club Domažlice
3    VOJTAŠŠÁK  Vilém Radim    Budoclub Mar.Lázně
3    VÍTEK  Samuel    Budoclub Mar.Lázně

-46 kg       
1    ZÁHOŘ  Martin    Sk Judo Poběžovice
2    SIMULÍK  Jakub    Judoclub Plzeň
3    PURCHART  David    Lokomotiva Cheb

-50 kg       
1    RYBA  Jakub    Jk Bobři Sušice
2    HAMMER  Teodor    Sk Judo Poběžovice
3    SEMERÁD  Viktor    Lokomotiva Cheb

-55 kg       
1    PETRÁŠ Karel    Judo-Club Domažlice
2    ŠIMURDA Marek    Judoclub Plzeň
3    KEC Martin    Sk Judo Poběžovice

-60 kg       
1    ŠŤOVÍČEK  Jan    Lokomotiva Cheb
2    ROUT  Vítek    Judoclub Plzeň
3    HAUSER  Tadeáš    Judo Neratovice

+60 kg       
1    URBAN  Pavel    Sokol Judo Club Blatná
2    VACEK  Josef    Tj Slavoj Dvorec

 


Mladší žákyně
-40 kg       
1    MAREŠOVÁ  Pavlína    Judoclub Plzeň
2    FÜRBACHEROVÁ  Denisa    Sokol Tábor
3    ZAHRADNÍKOVÁ  Monika    Judoclub Plzeň

-52 kg       
1    FORSTOVÁ  Tereza    Judo-Club Domažlice
2    HRUBEŠOVÁ  Anežka    Budoclub Mar.Lázně

 

POŘADÍ KLUBŮ DLE MEDAILÍ

1. Judoclub Sušice
2. Judoclub Plzeň
3. JK Bobři Sušice
4. SKP Písek
5. Judo-club Domažlice
6. SKP Judo Poběžovice
7. Lokomotiva Cheb
8. DDM Blovice
9. Sokol Blatná
10.Budo-Club M. Lázně
11.Slavoj Dvorec
12.Sokol Tábor
13.Judo Neratovice

Výsledková listina (PDF)

Pořadí klůbů dle medailí (PDF)